Hakkımızda


1998 yılında hizmet sektörüne merhaba diyen YÖNTEM, var oluşundan bugüne kadar kalite ve bilimselliğe verdiği önemle, sektöründe sağlam adımlarla ilerleyen bir şirkettir. Amatör ruhlarıyla profesyonel birikimlerini bir araya getiren genç ve dinamik ekibi, sürekli gelişime olan inancı ile Şirketimiz, doğruluk ve kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiştir. Yüksek standartta hizmet ilkesiyle hareket eden şirketimiz, alanında kısa sürede gerçekleştirdiği başarılarla adını duyurmaya başlamış ve sektörün öncü şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Şirketimiz, uzman kadrosu ve yenilikçi yapısıyla her yaptığı işte ve çalışmada teknoloji ile yerel ihtiyaçları birleştirerek optimum çözümler üretmektedir. 2000’li yılların gereği olarak bilgi ve araştırma yatırımlarını sürekli arttıran şirketimiz, amaçları doğrultusunda daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek , verdiği hizmetinde kalitesini belgelemek için ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, TS 18001:2004 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO:14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TSE belgeleri almıştır.

Şirketimiz hizmet sektöründe; Evsel nitelikli ve tıbbi atıklar ile katı atıkların toplanması ve taşınması ile kent içi temizlik hizmetlerinin yapılması ile yönetimi, park ve yeşil alanlar ile ağaçların bakımı, korunması, sulanması ve temizliği hizmetleri vermekte inşaat sektöründe ise Park yapımı ve yeşil alanların peyzaj ve düzenlenmesi, Altyapı inşaatları yol ve köprü inşaatları Telekom, doğalgaz, elektrik, su ve kanalizasyon hatları ile hastane, okul ve konut inşaatları alanında faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz, bünyesinde 800 adet personel çalıştırmakta olup yaklaşık 150 adetlik araç filosuna sahiptir

Vizyonumuz

Dünya ve çevresinde toplanabilir-temizlenebilir, mikro-makro bütün atıkları ve zararlıları kontrol altına alıp, yüksek ölçülerde değerler üreten bir atık ve iyileştirme yönetimi ile doğa ve insan uzlaşmasını sağlamak...

Misyonumuz

İnsan merkezli, bilgiye dayalı, teknik altyapısını oluşturmuş teknolojiden azami ölçülerde istifade eden bir yapıyla hizmet üreten, proje üreten, öngörülerde bulunup geleceğe yönelik teknik yatırımlar yapan, personel ve toplum eğitiminde aktif rol oynayan aksiyoner firma olmak...
Yön Temizlik Peyzaj İnş. San. Ve Tic. A.Ş. © 2011 Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım