Kalite Belgeleri


ISO 9001 2008 Kalite Yönetim Belgesi

Kuruluşumuzun müşteri odaklı, güvenilir ürün/hizmet verdiğinin kanıtı olarak ISO 9001 2008 Kalite Yönetim Belgesine sahibiz. Kuruluşumuzun uluslararası standartlarda ürün/hizmet verdiğinin kabul görmüş açık bir delilidir.


ISO 14001 Çevre Yönetim Belgesi


Çevrenin korunması, doğal kaynakların verimli kullanılması ve gelecek nesillere yaşanılır bir çevre bırakılması gibi amaçlara ulaşılması ve bunun sağlanabilmesi için çevre yönetim sistemlerinin etkinliğinin arttırılmasına ve yaygınlaştırılmasına yönelik çalışmaların daha da geliştirilmesine gerek vardır. ISO 14001 Çevre Yönetim Belgesi  ile bu alandaki etkinliğimiz kanıtlanmıştır.


OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

OHSAS 18001 standardı, bir kuruluşun OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği Belgesi ( İş Sağlığı Güvenliği ) risklerini kontrol etmesi performansının iyileştirilmesini sağlamak, için OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarını kapsar.


TSE

Kuruluşumuzun verdiği hizmetlerin yeterliliğinin göstergesidir. Bu belge ile tüketiciye verileceğimiz hizmetlerin uygunluğunu, imkân ve kabiliyetlerinin yeterliliğini gösterir.


ŞİRKET POLİTİKASI

Kent Temizliği yapan firmamız Mutlu insanların yaşadığı temiz çevreyi yasaların öngördüğü asgari şartların üstünde bir itina ile korurken, doğadan aldıkları yanında ona borcunu ödemek için çaba sarf etmeyi temel politika olarak benimsemiştir. Kirliliğin ve iş kazalarının azalması için tüm gayreti ile çalışan arkadaşlarımızla müşteri memnuniyetini sağlayacağımıza inanıyoruz. Firmamız müşteri ve ilgili tarafların taleplerini karşılarken uygulanabilir şartları yerine getirmeyi,yönetim sistemini sürekli iyileştirmeyi taahhüt etmektedir. İçinde yaşadığı sosyal çevrenin gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan; yenilik peşinde koşmaktansa yenilik üreten bir şirket olmak temel politikamızdır.

YÖN TEMİZLİK PEYZAJ İNŞ
Yön Temizlik Peyzaj İnş. San. Ve Tic. A.Ş. © 2011 Tüm Hakları Saklıdır.
1