Kompost Cihazları

Kompost sebze/meyve atıkları, yemek artıkları, parkbahçe atıkları, çay/kahve posaları vb. biyobozunur maddelerin oksijenli ortamda mikroorganizmalar tarafından biyolojik olarak parçalanması sonucu ortaya çıkan toprak iyileştirici maddedir.

Organik atıkların nemli-oksijenli/oksijensiz ortamda mikroorganizmaların yardımı ile bozunarak toprak şartlandırıcı malzemeye dönüşmesi olayına Kompostlaştırma denilmektedir.

Kompostlaştırma sürecinde, organik madde, stabil organik kütle oluşuncaya kadar önce hızlı, daha sonra yavaş bir hızla ayrışır. İkinci kademe sonrasında yavaş ayrışan organik maddeler stabilize olur ve olgunlaşırlar.

yc5_5

yc5.5
Manuel Çalışma Sistemi ile 5.5 lt atık/gün Kapasiteli ... Detay »

YC_20

YC20
Otomatik Çalışma Sistemi ile 20 lt atık/gün Kapasiteli ... Detay »

YC_100

YC100
Otomatik Çalışma Sistemi ile 100 lt atık/gün Kapasiteli ... Detay »

YC_200

YC200
Otomatik Çalışma Sistemi ile 200 lt atık/gün Kapasiteli ... Detay »

YC_400

YC400
Otomatik Çalışma Sistemi ile 400 lt atık/gün Kapasiteli ... Detay »

YC Serisi Kompost Cihazları
Dökümanı indirmek için ... İndir »
Kurumsal
1998 yılında hizmet sektörüne merhaba diyen YÖNTEM, var oluşundan bugüne kadar kalite ve bilimselliğe verdiği önemle, sektöründe sağlam adımlarla ilerleyen bir şirkettir. Amatör ruhlarıyla profesyonel birikimlerini bir araya getiren genç ve dinamik ekibi, sürekli gelişime olan inancı ile Şirketimiz, doğruluk ve kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiştir. Yüksek standartta hizmet ilkesiyle hareket eden şirketimiz, alanında kısa sürede gerçekleştirdiği başarılarla adını duyurmaya başlamış ve sektörün öncü şirketlerinden biri haline gelmiştir. Devamı»

Yeşil Okul Projesi
Türkiye`de ilk defa Beykoz`daki okullarda uygulanmış olan Yeşil Okul Projesi, özellikle ilköğretim okullarında atık yönetim... Devamı »

Sıfır Atık Projesi
Modern atık yönetiminin temel ilkeleri, "doğal kaynakların olabildiğince az kullanıldığı temiz teknolojilerin geliştirilmesi ve kullanılması... Devamı »

Atık Yönetimi
Atık Yönetimi, evsel, tıbbi ve tehlikeli ve tehlikesiz atıkların minimizasyonu, kaynağında ayrı toplanması, ara depolanması... Devamı »

Çevre Danışmanlık
Bizlere emanet edilen doğayı maksimum düzeyde koruyarak gelecek kuşaklara taşıma amaçlı yönetim bilinciyle hareket eden Yöntem... Devamı »

Kentsel Temizlik
Hızla artan nüfus ve yerleşik düzene paralel olarak ortaya çıkan kentleşme ihtiyacı, beraberinde pek çok sorunu getirmektedir... Devamı »

Bina Hizmetleri
Firmamız bünyesinde bina içi temizlikte çeşitli sektörlere hitap edebilen altyapımız ve özel yeterliliklerdeki makine parkurumuz ile... Devamı »

Geri Kazanım
Değerlendirilebilir atıkların çeşitli fiziksel ve/veya kimyasal işlemlerle ikincil hammaddeye dönüştürülerek tekrar üretim sürecine... Devamı »

Park - Bahçe Bakım
Çevre görüntüsü açısından gerekli olan Park-Bahçe bakım ve ıslahı, peyzaj ve ağaçlandırma projeleri ile ihtiyaç duyulan... Devamı »
  • Plastik bidon uygulaması Beykoz’da kullanılmaya başlandı... Devamı »
  • Beykoz`da Yer altı Çöp Konteynırları hizmete açıldı... Devamı »
  • Yeşil Okul Projesi için start verildi. İstanbul ‘da 25 okulda 2011-2012 yılı boyunca devam edecek... Devamı »
  • Çevre Danışmanlık yeterlilik belgesi aldık… Devamı »
  • Irak şubemizi açtık... Devamı »
Yön Temizlik Peyzaj İnş. San. Ve Tic. A.Ş. © 2011 Tüm Hakları Saklıdır.
yöntem yöntem